Witamy na stronie www.terapiapoznan.pl

Jankowska Ewelina

Absolwentka psychologii o specjalności psychologia kliniczna na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży i III lata szkoły w ramach czteroletniego szkolenia z psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, szkole rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenie zawodowe

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w placówkach oferujących pomoc dziecku i rodzinie, a także w placówkach oferujących pomoc w obszarze zdrowia psychicznego. Prowadziłam grupy socjoterapeutyczne, treningi umiejętności społecznych dla młodzieży i grupy psychoedukacyjne dla rodziców oraz poradnictwo i konsultacje indywidualne.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i konferencjach. Pracuję zgodnie z wytycznymi Kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

W „Pomarańczowym Ja” prowadzę terapię osób dorosłych i młodzieży.

Do gabinetu zapraszam osoby, które:

 • doświadczają braku satysfakcji w relacjach interpersonalnych i/lub w obszarze funkcjonowania zawodowego
 • mają trudności w budowaniu stabilnych związków z innymi ludźmi
 • cierpią z powodu trudności w radzeniu sobie z emocjami
 • przeżywają sytuacje kryzysowe
 • mają zdiagnozowane zaburzenia osobowości, zaburzenia lękowe, nerwicę natręctw, depresję, zaburzenia odżywiania, zaburzenia psychosomatyczne
 • chcą zmienić sposób spostrzegania siebie i innych
 • chcą w sposób bardziej świadomy podejmować decyzje i dokonywać wyborów życiowych
 • Założenia psychoterapii psychodynamicznej

  Psychoterapia psychodynamiczna opiera się na założeniu, że naszym życiem żądzą nieświadome procesy psychiczne, które mają wpływ na charakter tworzonych przez nas relacji i dokonywanych przez nas wyborów. Relacja terapeutyczna pozwala na odtworzenie sposobów tworzenia związków z innymi ludźmi. Psychoterapia poprzez dialog terapeutyczny ma pomóc pacjentowi w lepszymi rozumieniu swojego sposobu spostrzegania i przeżywania siebie i innych, czyniąc to, co nieświadome – świadomym, a przez to lepiej poddającym się kontroli.

  Zapraszam do kontaktu:

  Tel. 694429620
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Napisz do mnie

  ZespółPomarańczowe Ja tworzą

  utytułowani psycholodzy, psychoterapeuci, pedagodzy, trenerzy

  Czytaj dalej

  Wiedzai umiejętności na najwyższym poziomie

  pracę poddajemy ciągłej, niezależnej superwizji/kontroli.

  Czytaj dalej

  Etykazawodu psychologa

  kierujemy się zasadami Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa.

  Czytaj dalej
  web
stats