Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej „Pomarańczowe Ja” to prywatna placówka oferująca pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną różnego typu tj. konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, terapię par, terapię grupową, coaching, warsztaty rozwoju osobistego. Pomoc znajdą u nas osoby dorosłe, dzieci i młodzież.

Nasz Ośrodek to zespół psychologów, psychoterapeutów, socjoterapeutów, trenerów umiejętności psychologicznych pracujących w podejściu psychodynamicznym oraz systemowym. Nasi specjaliści ukończyli bądź są w trakcie realizacji profesjonalnych, certyfikowanych, szkoleń w zakresie psychoterapii, uzyskując dyplomy i certyfikaty rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Cały zespół poddaje swoją pracę regularnej superwizji (metoda rozwoju zawodowego psychoterapeutów).

Nasz zespół

Nasi specjaliści

Specjaliści pracujący w naszym Ośrodku – psychologowie i psychoterapeuci – są wykwalifikowani do pracy z różnymi problemami, kryzysami i zaburzeniami psychicznymi.

Warto zgłosić się do Nas, gdy cierpią Państwo na depresję (także depresję poporodową), nerwicę, zaburzenia osobowości lub psychozę. Pomoc znajdą u Nas także osoby współuzależnione i uzależnione od substancji psychoaktywnych (np. alkohol, narkotyki) oraz doświadczające uzależnień od dysfunkcjonalnych zachowań (np. hazard, sex). Nas specjaliści wesprą Państwa w przeżywanych kryzysach życiowych m.in. takich jak rozstanie, rozwód.

Agnieszka Wróblewska

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny, socjoterapeuta, terapeuta par

Telefon: 510 062 547

Anna Przygodzka-Gacek

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny, terapeuta par, coach ICC, trener umiejętności psychospołecznych

Telefon: +48 608 240 260

Ewa Orlik-Marciniak

Psycholog, psychoterapeuta

Telefon: +48 502 452 923

Marta Kucza

Psycholog, Psychoterapeuta psychodynamiczny, seksuolog, pedagog.

Telefon: 660 985 640

Monika Kurosz

Monika Kurosz

Psycholog, Psychoterapeuta Gestalt

Telefon: 730 062 482

Monika Moryl

Monika Włodarkiewicz

Psycholog, psychoterapeuta

Telefon: 603 586 421

agnieszka osuch

Agnieszka Osuch

Psychoterapeutka Gestalt

Telefon: 604 890 559

Krzysztof Bubnowski

Psychoterapeuta Gestalt, socjolog, coach, trener umiejętności psychospołecznych.

Telefon: 602 457 092

Joanna Górka

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia, psycholog

Telefon: 500 453 537

Ewelina Jander

Pedagog i psychoterapeutka Gestalt

Telefon: 515 321 007

Barbara Sowińska

Psycholog, trener umiejętności psychospołecznych

Telefon: 515 321 007

Ania Łukaszewska

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny

Telefon: 668 739 189

Ośrodek jako gabinet psychologiczny funkcjonuje na mapie Poznania od 2009 roku. Od tego czasu nieustannie pomagamy wszystkim, którzy się do nas zgłoszą w różnego typu problemach. Kwalifikacje oraz stały rozwój kompetencji zawodowych naszych specjalistów zapewnią Państwu rzetelną i kompetentną pomoc.

Co możemy dla Ciebie zrobić

Nasza oferta

PSYCHOTERAPIA
COACHING
SZKOLENIA

Dowiedz się więcej

Kim jesteśmy

Warto rzucić okiem

Na blog

Kto jest odpowiedzialny za to, co we mnie? Na czym polega samoodpowiedzialność?

04 czerwca 2024

Na co dzień doświadczamy bardzo różnych stanów. To normalne, że miewamy gorsze nastroje, niewygodne myśli, nie zawsze też zachowujemy się tak, jak byśmy tego chcieli. Gdy coś w nas ulega rozregulowaniu, często poszukujemy przyczyn, wyjaśnień, rozwiązań. Możemy też pytać siebie: kto za to odpowiada?

ADHD – moda czy uważność na neuroróżnorodność?

08 kwietnia 2024

Neuroróżnorodność, której przykładem jest między innymi ADHD, staje się coraz popularniejszym obiektem zainteresowania. Temat ten coraz częściej starają się zgłębić nie tylko rodzice czy wychowawcy dzieci przejawiających oznaki ADHD, ale także (coraz częściej) dorośli, u których ADHD rozpoznano stosunkowo niedawno. W powszechnym dyskursie nie brakuje również sceptyków twierdzących, że ADHD to przemijalna moda.