Witamy na stronie www.terapiapoznan.pl

Piechocka Sylwia

Prowadzę konsultacje psychologiczne, poradnictwo psychologiczne, psychoterapię indywidualną dorosłych, młodzieży i dzieci, psychoterapię par.

O mnie

Nazywam się Sylwia Piechocka, jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, które jest rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne  i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

Studia magisterskie ukończyłam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - specjalność psychologia kliniczna. Jestem również absolwentką studiów podyplomowych na kierunku terapia pedagogiczna i studium w dziedzinie seksuologii.

Doświadczenie

Doświadczenie zdobyłam w  Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym oraz w Klinice Psychiatrii przy ulicy Szpitalnej, gdzie zajmowałam się rehabilitacją chorych psychicznie oraz ich aktywizacją w zakresie funkcjonowania psychospołecznego, a także prowadziłam diagnostykę psychologiczną i rozmowy wspierające dla pacjentów.

Przeprowadziłam szkolenia dla pacjentów w Hospicjum Palium w Poznaniu, szkolenie dla więźniów w zakładzie karnym w Rawiczu jak również dla pracowników socjalnych w MOPS w Pruszkowie. Aktualnie pracuję jako psycholog w Domu Pomocy Społecznej. Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w superwizjach.

Oferta

Prowadzę konsultacje psychologiczne, poradnictwo psychologiczne psychoterapię indywidualną dorosłych, młodzieży i dzieci, psychoterapię par.

Pomagam, w następujących problemach:
 • w zaburzeniach afektywnych (depresja, zaburzenia afektywne dwubiegunowe),
 • w zaburzeniach lękowych,
 • w zaburzeniach osobowości,
 • w radzeniu sobie z agresją,
 • w radzeniu sobie z samotnością,
 • w radzeniu sobie z utrata pracy,
 • w radzeniu sobie z emocjami,
 • w trudnościach w uczeniu się,
 • Konsultacja psychologiczna

  to pierwszy kontakt z psychologiem. Jest sposobem na określeniu trudności, z którymi się zmagasz w swoim życiu. Konsultacja psychologiczna może być wstępem do psychoterapii. Może być jednorazowym spotkaniem bez dalszej kontynuacji. Jest to rozmowa wstępna, której celem jest dostarczenie informacji o danej kwestii oraz wybór konkretnej pomocy psychologicznej.

  Poradnictwo psychologiczne

  jest to pomoc psychologiczna w rozwiązywaniu kryzysów rozwojowych. Służy do zidentyfikowania problemu i znalezienia sposobu jego rozwiązania. Jest to pomoc doraźna w celu rozwiązania bieżących kwestii natury psychicznej i uzyskanie porady psychologicznej.

  Kontakt:

  Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  nr tel.: 602 499 966

  Napisz do mnie

  ZespółPomarańczowe Ja tworzą

  utytułowani psycholodzy, psychoterapeuci, pedagodzy, trenerzy

  Czytaj dalej

  Wiedzai umiejętności na najwyższym poziomie

  pracę poddajemy ciągłej, niezależnej superwizji/kontroli.

  Czytaj dalej

  Etykazawodu psychologa

  kierujemy się zasadami Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa.

  Czytaj dalej
  web
stats