Witamy na stronie www.terapiapoznan.pl

Kaźmierowski Krzysztof


Z wykształcenia jestem mgr pedagogiki (UAM),absolwentem Studium Pomocy Psychologicznej Instytutu Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie. Ukończyłem również szkolenie z zakresu psychoterapii uzależnień w Instytucie Edukacji i Terapii w Poznaniu.

Regularnie uczestniczę w szkoleniach podnoszących kwalifikacje terapeutyczne – obecnie warsztat psychoterapeuty rozwijam w Studium Analizy Transakcyjnej prowadzonym przez Centrum AT w Poznaniu, posiadającym rekomendację Europejskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej (EATA). W Centrum Analizy Transakcyjnej swoją pracę poddaję również regularnej superwizji. Doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej i grupowej zdobywam od 2009 roku.

Ponadto w ramach swojej Pracowni Psychoterapii prowadzę szkolenia i zajęcia warsztatowe o charakterze psychoedukacyjnym. Zawodowo jestem związany również z Pracownią Terapii i Rozwoju „FENIKS” oraz Poradnią Profilaktyki, Leczenia i Terapii Uzależnień „MONAR” w Poznaniu, gdzie oprócz prowadzenia psychoterapii – koordynuję międzynarodowym programem profilaktycznym „FreD goes net”.


SWOJĄ OFERTĘ PSYCHOTERAPEUTYCZNĄ KIERUJĘ DO OSÓB, KTÓRE:

 • zmagają się z uzależnieniem od substancji lub behawioralnym – od czynności,
 • są zagrożone uzależnieniami – doświadczają pierwszych strat z powodu przyjmowanych substancji lub wykonywanych czynności,
 • doświadczają trudności w relacjach z innymi ludźmi (również w relacjach z osobami uzależnionymi),
 • nie radzą sobie z emocjami - m.in. złością,
 • cierpią z powodu odczuwania długotrwałego smutku lub lęku,
 • doświadczają różnorodnych szkód czy strat jako skutków własnych zachowań,
 • doświadczają sytuacji kryzysowych w życiu,
 • chcą poznać i zrozumieć siebie.
 • Praca z drugim człowiekiem jest dla mnie pasją. W moim przekonaniu psychoterapeuta jest gościem, zaproszonym do życia klienta wyłącznie na jego zasadach – pełni w nim też rolę przewodnika udzielającego wsparcia i wskazówek potrzebnych do wprowadzenia oczekiwanych zmian.

  Zapraszam do kontaktu:

  Tel. 503-103-442

  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Napisz do mnie

  ZespółPomarańczowe Ja tworzą

  utytułowani psycholodzy, psychoterapeuci, pedagodzy, trenerzy

  Czytaj dalej

  Wiedzai umiejętności na najwyższym poziomie

  pracę poddajemy ciągłej, niezależnej superwizji/kontroli.

  Czytaj dalej

  Etykazawodu psychologa

  kierujemy się zasadami Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa.

  Czytaj dalej
  web
stats