Witamy na stronie www.terapiapoznan.pl

Wróblewska Agnieszka

Jestem absolwentką wydziału Nauk o zdrowiu, Akademii Medycznej w Poznaniu. Ukończyłam Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, gdzie obecnie kontynuuję szkolenie w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej, przygotowującej do uzyskania Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Na bieżąco uzupełniam swoją wiedzę poprzez udział w konferencjach, dodatkowych kursach i szkoleniach. Jako narzędzie mojej pracy wybrałam metodę psychodynamiczną, w której oprócz świadomych procesów psychicznych zwraca się uwagę na nieświadome mechanizmy, ujawniające się w relacji terapeutycznej. Pozwala to na poznanie głębokiego źródła problemu, a następnie złagodzenie dyskomfortu pacjenta i rozwinięcie strategii prowadzących do zmian oraz poprawy jakości życia. Psychoterapia psychodynamiczna znajduje zastosowanie zarówno w przypadkach poważnych zaburzeń psychicznych, jak również umożliwia działanie ukierunkowane na rozwój człowieka.

Zajmuję się psychoterapią osób dorosłych, młodzieży, par oraz rodzin.

Do podjęcia psychoterapii zachęcam również osoby, które mają niejasne poczucie, że nie przeżywają swojego życia w pełni, towarzyszy im wrażenie, iż w codziennej rutynie coś ważnego im umyka. Osoby , które chciałyby lepiej poznać siebie i swoje możliwości.

Dzięki poddawaniu swojej pracy regularnej superwizji, dbam by udzielana przeze mnie pomoc była profesjonalna i jak najlepiej dopasowana do indywidualnych potrzeb oraz trudności zgłaszających się po nią osób.

Zapewniam życzliwe i profesjonalne podejście, pracę z poszanowaniem uznawanych przez Państwa wartości, świadomej woli i decyzji oraz zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty.

Kontakt:

Tel.:      510 062 547

E-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Napisz do mnie

ZespółPomarańczowe Ja tworzą

utytułowani psycholodzy, psychoterapeuci, pedagodzy, trenerzy

Czytaj dalej

Wiedzai umiejętności na najwyższym poziomie

pracę poddajemy ciągłej, niezależnej superwizji/kontroli.

Czytaj dalej

Etykazawodu psychologa

kierujemy się zasadami Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa.

Czytaj dalej
web
stats