Witamy na stronie www.terapiapoznan.pl

Gulczyńska Agnieszka

psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień
w procesie certyfikacji

Prowadzę psychoterapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym, grupową, terapię uzależnień od narkotyków, alkoholu, hazardu, seksu i innych uzależnień behawioralnych.

Umiejętności zdobywam w 4-letniej szkole psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, które jest specjalistycznym szkoleniem podyplomowym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Pscyhologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Jestem też w trakcie dwuletniego szkolenia w dziedzinie terapii i rehabilitacji uzależnienia od narkotyków w zakresie Specjalisty Terapii Uzależnień. Szkolenie jest rekomendowane przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomoanii.Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Odbyłam szkolenia m.in. w krakowskiej Szkole Psychoterapii Integratywnej oraz łódźkim Instytucie Ericsonowskim.

Praktyczne umiejętności zdobywałam m.in. w poznańskiej poradni Monar (w której dziś prowadzę grupy dla osób uzależnionych, oraz terapię indywidualną), szpitalu psychiatrycznym w Gnieźnie, poradni leczenia uzależnień przy ul. Litewskiej w Poznaniu. Praktykowałam także w grupie psychoterapeutycznej w ramach dziennego oddziału psychiatrycznego w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego na os. Kosmonautów. Obecnie pracuję m.in. w poradni leczenia uzależnień we Wrześni.

Prowadzę psychoterapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym, grupową, terapię uzależnień od narkotyków, alkoholu, hazardu, seksu i innych uzależnień behawioralnych.

Kontakt:

Tel.: 509 309 144

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Napisz do mnie

ZespółPomarańczowe Ja tworzą

utytułowani psycholodzy, psychoterapeuci, pedagodzy, trenerzy

Czytaj dalej

Wiedzai umiejętności na najwyższym poziomie

pracę poddajemy ciągłej, niezależnej superwizji/kontroli.

Czytaj dalej

Etykazawodu psychologa

kierujemy się zasadami Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa.

Czytaj dalej
web
stats