Witamy na stronie www.terapiapoznan.pl

Joanna Januszewska

Psycholog, certyfikowany coach, trener, analityk transakcyjny w organizacji.

Na studiach magisterskich ukończyła specjalność kliniczną a na studiach podyplomowych psychologię w zarządzaniu oraz prawo pracy (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu).
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie pracy w organizacji na stanowiskach managerskich związanych z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi i komunikacją, gdzie odpowiadała m.in. za dobór kadry, optymalne zatrudnienie, rozwój umiejętności miękkich, integrację pracowników, podnoszenie efektywności pracy. Specjalista w dziedzinie analizy transakcyjnej.
Absolwentka zaawansowanego szkolenia w tej dziedzinie i licznych szkoleń prowadzonych przez międzynarodowych ekspertów. Obecnie w procesie certyfikacji do tytułu analityk transakcyjny w organizacji. Jest członkiem Komisji Etyki w Polskim Towarzystwie Analizy Transakcyjnej.


Zaprasza na coaching managerski osoby chcące osiągnąć lepszą efektywność w pracy, wyznaczać i realizować cele zawodowe. Poszukujących właściwej ścieżki zawodowej zaprasza na sesje z doradztwa zawodowego.


Prowadzi także life coaching dla pragnących zmian w życiu osobistym, chcących rozwijać kompetencje w życiu prywatnym, wzmacniać i odnaleźć swój potencjał oraz z powodzeniem wyznaczać i realizować przyszłe zamierzenia. W pracy wykorzystuje podejście analizy transakcyjnej. Szczególnie ważny jest dla niej indywidualny kontakt z drugą osobą, dzięki któremu możliwe jest wspólne pokonywanie przeszkód i trudności. Dzięki prostemu i zrozumiałemu językowi analizy klient rozumie i nazywa dziejące się w nim procesy, wyznacza cele na przyszłość i dąży do zmiany. Prowadzi sesje także w języku angielskim.

Krótki film pt.: "Coach czyli trener zawodowy"

Psycholog, coach, manager Joanna Januszewska wyjaśnia jakie znaczenie w życiu zawodowym ma coaching.

Kontakt:

Tel.: 605 109 200

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Umów się z Coachem

ZespółPomarańczowe Ja tworzą

utytułowani psycholodzy, psychoterapeuci, pedagodzy, trenerzy

Czytaj dalej

Wiedzai umiejętności na najwyższym poziomie

pracę poddajemy ciągłej, niezależnej superwizji/kontroli.

Czytaj dalej

Etykazawodu psychologa

kierujemy się zasadami Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa.

Czytaj dalej
web
stats