Witamy na stronie www.terapiapoznan.pl

Gulczyńska Agnieszka

Jest psychoterapeutą psychodynamicznym oraz specjalistą terapii uzależnień w procesie certyfikacji.

Umiejętności zdobywa w 4-letniej szkole psychoterapii przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, a także w ramach kursu psychoanalizy organizowanego przez Stowarzyszenie im. Hanny Segal. Brała udział w licznych szkoleniach, które pozwalają skuteczniej pomagać osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych, a także czynności (seks, pornografia, zakupy, hazard) i z zaburzeniami odżywiania. W poradniach leczenia uzależnień (m.in. w poznańskim Monarze) prowadzi psychoterapię indywidualną oraz grupową, zarówno na etapie wstępnym, jak i pogłębionym. Jako terapeuta pracuje również w schronisku interwencyjnym dla kobiet z dziećmi przy stowarzyszeniu Monar.

W pracy psychoterapeuty psychodynamicznego stara się wykorzystać wiedzę i umiejętności zdobyte w ramach tego paradygmatu, technikę dostosowuje jednak do indywidualnych potrzeb pacjentów. Wychodzi z założenia, iż psychoterapia jest unikatowym doświadczeniem, w którym, poprzez budowanie długofalowej relacji, można nadrobić straty rozwojowe, dotrzeć do ukrytego potencjału, skontaktować się z własnymi pragnieniami i nauczyć się realizować je w zgodzie z sobą i otoczeniem. W ten sposób psychoterapia stwarza pacjentowi szansę na lepsze poznanie samego siebie, co jest najlepszą drogą do bardziej świadomego, a przez to satysfakcjonującego życia.

Kontakt:

Tel.: 509 309 144

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Napisz do mnie

ZespółPomarańczowe Ja tworzą

utytułowani psycholodzy, psychoterapeuci, pedagodzy, trenerzy

Czytaj dalej

Wiedzai umiejętności na najwyższym poziomie

pracę poddajemy ciągłej, niezależnej superwizji/kontroli.

Czytaj dalej

Etykazawodu psychologa

kierujemy się zasadami Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa.

Czytaj dalej
web
stats